Најдете идеално патување
STDC, ALL, 7 дена

Поаѓање
06.05.2018
Skopje 03:05 - Antalya 06:00

Враќање
12.05.2018
Antalya 23:55 - Skopje 02:20


Вклучени во вашата цена

Багаж - 23 кг
24ч корисничка услуга
Трансфер од/до аеродром
Аеродромски такси

Вкупната цена беше: 1,662 €
Денеска заштедувате -186 €
Цена по лице од 738 €
Вкупна цена 1,476 €

Add To Wishlist
Voyage Sorgun - Side
Турција Сиде
Хотел
Хотелот е сместен во борова шума,на песочна и камчеста плажа, на 4 км од туристичкиот центар и 6 км од центарот на градот Manavgat. Тоа е еден час возење од Анталија, на 65 километри од аеродромот во Анталија.
Хотелот има главната зграда со 700 соби , како и неколку типа на вили. Сите соби се со купатило со туш / када и фен, како и директна телефонска линија, сателитска / кабловска ТВ и мини бар. Тие исто така се опремени со сплит систем на клима уред и греење, со балкон или тераса.
Хотелот нуди многу објекти за да можат гостите да уживаат за време на нивниот престој. Хотелот располага со вкупно 5 базени; вклучувајќи и 4 отворени базени, 1 затворен, 1 загреан базен и детски базен. Покрај тоа, хотелот организира посебни програми и активности за забава за деца и возрасни.
Гостите можат да се релаксираат во турска бања, парна бања, да го посетат спа центарот со различни третмани за убавина и масажи.