Најдете идеално патување
STDE, All Inclusive, 7 дена

Поаѓање
06.05.2018
Skopje 03:05 - Antalya 06:00

Враќање
12.05.2018
Antalya 23:55 - Skopje 02:20


Вклучени во вашата цена

Багаж - 23 кг
24ч корисничка услуга
Трансфер од/до аеродром
Аеродромски такси

Вкупната цена беше: 622 €
Денеска заштедувате -40 €
Цена по лице од 291 €
Вкупна цена 582 €

Add To Wishlist
Xeno Sonas Alpina Hotel - Alanya
Турција Аланија
Хотел

Хотелот се наоѓа во реонот Maхмутлар,на 15 км од Аланија и 145 км од аеродромот во Анталија.


Сместување
:Хотелот располага со 232 соби: 10 еднокреветни соби, 160 фамилијарни соби, 62 стандардна соба.
Секоја од собите располага со : бања со тоалет,фен,централна клима телефон,мини бар,САТ ТВ.

Плажа :Хотелот располага со сопствена плажа на 50 метри оддалеченост,преку патот,има поземен премин.На плажата има бар кој нуди безалкохолни пијалоци и закуски.Алкохолните пијалоци се наплаќаат.Лежалките,чадорите и се бесплатни.

Услуга : All inclusive (Се вклучено) на база шведска маса - самопосужување,појадок,ручек,вечера,ужинки,домашни алкохолни и безалкохолни пијалоци.

Содржини: соба за багаж,продавница,Конференциска сала,услуга за перење, Паркинг

За деца:Лулашки, Детски базен, Мини клуб,Мини диско


Спорт и забава: Анимации,диско,отворен базен,затворен базен,турска бања,фитнес,пинг понг,билијард,на плажа спортови на вода,одбојка,